KOLMAPÄEV, 11.06

SÜMPOOSION –
KANUTI GILDI SAAL, PIKK 20

 

WORKSHOP
„HELI RUUMIS, RUUM HELIS”
Helena Tulve, Tanja Kozlova-Johannes,
Tarmo Johannes, Tammo Sumera

10:00–12:30
I OSA

14:00–16:30
II OSA

14:00–17:00
Ekskursioon Tallinna interjöörides:
Piret Lindpere

17:50–18:00
Sümpoosioni avasõnad: Urmo Vaikla

18:00–19:00
Workshopi lõpetamine / kontsert

19:00–20:00
Sümpoosioni avaloeng: Ro Koster & Ad Kil “Positiivse jalajälje suurendamine”

NELJAPÄEV, 12.06

SÜMPOOSION –
KANUTI GILDI SAAL, PIKK 20

 

10:00–11:00
Joke van Hengstum “Sisearhitektuur – on see endiselt elukutse Euroopas?”

11:00–12:00
Suzie Attiwill “?siseruum ja praktiline filosoofia”

12:00–13:00
Lõuna

13:00–14:00
Jüri Kermik “Tulevikudisaini teooria ja praktika”

14:00–15:00
Tom Callebaut “Mis sind, taeva päralt, liigutab?”

15:00–15:30
Tüüne-Kristin Vaikla “Ruumilised sekkumised”

15:30–16:00
Margit Argus & Margit Aule “KAOSe töömeetodid”

 

FILMIÕHTU –
ARHITEKTUURIKESKUS, PÕHJA PST 27A

 

21:00–22:00
FILM: Living Architectures “25BIS

19:00–23:00
Pop-UP kohvik

REEDE, 13.06

SÜMPOOSION –
KANUTI GILDI SAAL, PIKK 20

10:00–11:00
Morten Lund “Sisearhitektuuri teooria ja praktika”

11:00–12:00
Peter Dautzenberg “Sisearhitektuuri tulevik”

12:00–13:00
Lõuna

13:00–13:30
Hannes Praks “Arutu sisearhitektuur”

13:30–14:00
Martin Samm “Mõned mõtted Kiriku ruumist”

14:00–14:30
Ville Lausmäe “Loovus praktikas”

14:40–15:00
Kohvipaus

15:00–17:00
MÕTTEKODA: Sisearhitekt – identiteet ja piirid ning ehitatav keskkond

Moderaatorid: Tüüne-Kristin Vaikla ja Eero Jürgenson
Peeter Päll: Sõnavõtt lingvistikast

17:00–17:15
Sümpoosioni lõpusõnad: Urmo Vaikla

20:00

SÜMPOOSIONI LÕPUPIDU JA
NÄITUS  S I S U

ESL sisehoov, Rüütli 4

Kaido Kivi, Raul Tiitus (ULAELU)
Kard Männil, Loreida Hein, Timo Subbi (LESS)
Tõnis Kalve, Ahti Grünberg (DERELICT)
Margus Triibmann (KEHA3)
Timo Villak (BORG)
Aap Piho (WARM NORTH)

DJ: Kard Männil, Alari Orav
Catering: Klaus Kohvik

LAUPÄEV, 14.06

10:00–16:00
Jalutuskäik: Viru raba